Kontakt

Kontakt

OPENING HOURS icon

Godziny otwarcia

Pon - Nd: 0800 - 2000

Zadzwoń

+48 500 227 289

ADDRESS icon

Adres

ul. Linowa 1b, 58-540 Karpacz

Informacje

Rezerwacje stolików

mogą być dokonane wyłącznie przez Gości nocujących w naszych apartamentach oraz dla grup zorganizowanych na min. 8 osób.

Informujemy, że nie przyjmujemy indywidualnych rezerwacji stolików. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wolny stolik.

Aby zapewnić miejsce dla większej grupy Gości prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr. tel. 500 227 289. Do zamówień dla grup powyżej 10 osób doliczamy dodatkową opłatę serwisową stanowiącą 10% wartości rachunku.

Akceptujemy zwierzęta

w naszej restauracji możesz zjeść posiłek ze swoim pupilem. Warunkiem jest łagodne usposobienie pupila i trzymanie go na terenie restauracji na smyczy.

Zniżki i vouchery

prosimy zgłaszać obsłudze przy składaniu zamówienia. Po wydaniu paragonu zniżki nie będą naliczane, a vouchery nie będą realizowane.

Zniżki dla mieszkańców Karpacza

prosimy zgłaszać obsłudze przy składaniu zamówienia. Po wydaniu paragonu zniżki nie będą naliczane, a vouchery nie będą realizowane.

Parking

w bliskiej odległości znajduje się duży parking miejski

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności.